Ojciec Rydzyk: Homoseksualiści gorsi, niż komunizm

W mediach nie ma dnia bez starcia konserwatystów z homolobby. Tym razem głos zabrał Ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk. Uważa on, że rewolucja genderowa wyrządzi światu więcej zła, niż rewolucja komunistyczna. Swoich poglądów broni na blogu „Głos Rydzyka” w Radiu Maryja oraz w Telewizji TRWAM.

Polska jest niszczona systematycznie na każdym kroku. I teraz jeszcze się bardzo spieszą, żeby zniszczyć nasze dusze. Zniszczyć, przyzwyczaić nas do nienormalności – mówił na antenie Radia Maryja duchowny. Rektor Wyższej Szkoły Kultury Medialnej w Toruniu już wkrótce otworzy sympozjum „Globalna Rewolucja seksualna”. 

Według Rydzyka grzechem jest nie tylko związek osób tej samej płci, ale także działalność stowarzyszeń, które działają na rzecz osób homoseksualnych próbując znormalizować ich wizerunek w konserwatywnym społeczeństwie. Skrytykował także działalność Donalda Tuska za to, że łamie sumienia konserwatystów z PO. 
Lewicowa rewolucja przez cały świat idzie, i jak mówią specjaliści, ona zrobi więcej krzywdy niż komunizm – twierdzi ojciec Rydzyk.
Według niektórych źródeł komunizm pochłonął ponad 100 milionów ofiar na świecie. Ile pochłonie ideologia gender?
Na lewo i na prawo – co nowego?

Przeczytaj jeszcze